18 yaş ve 28 yaşında, 18 ile 28 yaş arasındaki hangi disk stüdyosu hakkında konuşun.

18 yaş ve 28 yaşında on yıl var ve aşık olmaktan bahsederken bazı boşluklar olacak. Birçok insanın bu hissi olduğuna inanıyorum. 18 ile 28 yaş arasındaki farklara bir göz atalım.

18 ile 28 yaş arasındaki fark

fark 1:

18 yaşındayken, verebileceği sürece yeterince su içebileceğime inanıyorum. Ben aşkım., herhangi bir scruple olmadan seveceğim.

Ekmeğin sevginin temeli olduğunu biliyorum. Aşk temelinde, gerçeği düşünecek.

fark 2:

18 yaşındayım, gelmek istemiyorum. Bir insanı sevdiğimde, peşinde koşacağım.

28 yaşındayım, artık itiraf etmeyi kolay değilim ve yaşamak isteyenler iki kez düşünecekler.

fark 3:

18 yaşında, katılmıyorum, kavga.

Onun öfkesini bildiğini, ağzını bir şişe gibi tutmamaya çalıştığını biliyor.

fark 4:

18 yaşındayken, aşk kampüste, romantik saf ve birkaç yıldan daha azdır.
28 yaşında, sevgi toplumda daha fazladır, gerçekliği karıştırır.

18 ile 28 arasındaki fark nedir?

18 yaşındayken, birini severim, tereddüt etmeyeceğim, izin vermek istiyorum. Diğer taraf, 360 derece tüm coşkumumu hissettim. Daha sonra 28 yaşında iyi bir kız oldum ve ayrıca ödeme yapmadan önce bir rezervasyon olduğunu biliyordum. Herkes büyük bir aşk yolu için sabırsızlanıyor, ancak bu yaştan sonra, çok iyi değiliz.

Yalnız sevdiğimde, çok dikkatli olduğumda, diğer partinin duygusal engeline dokunmamaya çalışıyorum ve birisini kapsamını sevmek istemiyorum. Bunun yerine, bu aşkı kalbinize, sevginize koyun, üç puan gösterin. Tekrar gir, geri dönersin, ama utanmaz ve güçlü bir desen olmak istiyorum.

Dedim, yine de başkalarına inanmak konusunda isteksiz olabilirim ya da daha önce uzun bir süre bekledi, bu yüzden asla hayal kırıklığına uğratmak istemem. Bunun hiçbir şey olmadığını hissediyordum, yine de, insanlarla karşılaşacağım, bir insanı beklemeyi beklemiyordum ve bir dahaki sefere hareket etmeye cesaret etmedim.

18. ve 28’ini sevdiğinde, daha fazla dikkat nedir
18 yaşındayken, sevginin her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünüyorum, yüzün değeri Adalet, ama aynı zamanda birçok kez var, birçok gençlik isdani olabilir;

28 yaşında, maddi koşulların sevginin temeli olduğunu, para fitnessını kendinizi değiştirmeye çalıştığını gördüm. Yüzü hakkında çok endişelenmeyen bir kız arkadaşı arıyorum. Sadece rahat hissetmek istiyorum, karakteri koyacağımİlk etapta aileler için uygun olup olmadığını da düşünecektir.

18 ve 28 yaşında


18 yaşındayken, aşık oldum, aklımın hepsi tüm dünyayı sanki doldurulur. Dolu, her zaman yeterli değildir.Bu yüzden, etrafınızdaki arkadaşları bilinçli bir şekilde görmezden gelmem, her türlü erkek kardeş ve kız kardeş ayağa kalkmak için toplanır.Arkadaşlarımla birlikteyken cep telefonumu bile alamadım. Ta’nın yaptığını sanıyordum. Arkadaşım sevmeyi unuttuğumu söyledi, bu normal.
28 yaşında aşık, sevgilisi arkadaş kadar önemlidir.İleriniz olarak, hayatınızda vazgeçilmez olduklarını anlayacaksınız.Bazen en muhtemel ne zaman ve arkadaşlar da hoşunuzdadır.Basınç yok, duygu yok, hiçbir aile önemsiz meselesi yok, iyi olacak.Arkadaşlar, meşgul hayatın baskısını azaltarak toplamak, sohbet etmek ve çok mutlu bir şey için zaman aldı.

Previous Article

Çünkü yanlışın nesnesini bilmiyorum, bir kişiyi affetmeyi seçmeli miyim?

Next Article

Sizi ne kadar önemsiyorsanız, o kadar çok önemsiyorsanız, bir kadını önemsiyorsunuz.

Düzensiz menstruasyonun 6 ana nedenini öğrenin

Kılavuz: Kadın arkadaşlar üç menstruasyon standartlarının normal standartlardan farklı olduğunu fark ettikten sonra, zaman içinde uygun tedavi önlemlerini almaları gerekir ve utandıkları için tedavi edilmemelidirler. Tıp topluluğunda tanımlanan normal adet döngüsü 24-35 gündür, normal adet […]