Nazik ve narin erkekler Shanghai erkekler nazik ve narin, kibar

İnternette çeşitli yerlerde farklı alışılmış karakterlerden insanlar tarafından alay edilen yayınlar vardır. Çoğu zaman eğlendirilirler ve “ayrımcılık” ve “aşağıya bakmanın” anlamı yoktur.

Bir süre önce, Zheng Shuang’ın şovdaki “dayanılmaz Şangay Erkekleri” hakkındaki sözleri ateşli tartışmalara neden oldu. Birçok insan eski Hu Yanbin’i filme aldığından şüphelendi. “Çin’in selefi” nin iyi bir hikayesi olduğu belirtildi. Biraz değişmiş gibi görünüyor.

Aslında, eğlence endüstrisinde gerçekten çok fazla Şangay adamı var. Sizce bu beş yıldızın zor olduğunu düşünüyor musunuz?

Xue Zhiqian Xue Zhiqian, ilişkisinde narin, sevecen ve hassas bir insandır. .

Xue Zhiqian, sadece “Mars Intelligence” ve “Tucao Konferansı” gibi çeşitli şovlarda değil, aynı zamanda “Cross -border Song King” ve “Infinite Song Season” müzik programında da her zaman titiz olmuştur. Oldukça harika bir canlı canlı şov sunuyor. Jiangsu Satellite TV’nin Yılbaşı Konseri’ndeki çizgi film şarkısı bu yıl yedi veya sekiz şekil setini değiştirdi.

Geçen yılın sonunda, Xue Zhiqian onuncu albümü “Dust” ı yayınladı. On şarkıların hepsi Xue Zhiqian’ın kendisi tarafından üretildi.

Böyle ciddi bir çaba, muhtemelen beğenmemek zordur.

Huo Zun ve Huozun’un antik tarzı ve eski cazibesi uzun bir saçla doğmuş gibi görünüyordu.

Huo Zun, dış dünyaya Çin tarzının etiketi olmadığını söylüyor. “Ben Şarkıcıyım” aşamasında çeşitli deneysel müzik denedi. Taze kulaklar.

Her yaratıcı hassastır ve Huo Zun bir istisna değildir.

Başkalarının duygularıyla ilgileniyor, herkesin güçlü yönlerini, çok ekimini ve yüksek duygusal zekayı keşfetmede iyi.

Huo Zun her zaman nazik ve nazik görünüyor, çünkü muhtemelen yaratılışı için daha gerçekçi.

Zheng Kai ve Zheng Kai’nin “Running Brothers” daki mizahi ve yaramaz performansı birçok insanı bu sevimli büyük çocuğu yeniden anlamasını sağladı.

Aslında, çeşitli şovlardaki mükemmel performansa ek olarak, Zheng Kai de güçlü bir aktör ve aktris Jiang Yiyan, Guo Caijie, Zhao Ling, Liu Shishi ve diğerleri oyunculuk becerilerini doğruladı.

2018’de Zheng Kai, Zhang Yimou’dan bir davet aldı. “Shadow” filminde çok iyi performans gösterdi. Yönetmen Jiang Jiajun bir keresinde Zheng Kai’nin hiç sahip olmadığı rolüne meydan okuduğunu ve bir atılım yaptığını söyledi. Performansta çok. Büyük, şaşırtıcı.123]
Bu yıl 21 Mayıs’ta Zheng Kai, Weibo’da Weibo’da bir fotoğraf çekti ve aktör Miao Miao ile evliliği resmen duyurdu. Aile hayatıyla, kariyer yolunda daha sağlam ve istikrarlı olacağına inanıyorum!

Hu ge Bir zamanlar Hu Ge hakkında yorum yaptınız: Onunla yapılan anlaşma sırasında sık sık mükemmel güzelliğini yaktı. Bu iki “mükemmel adamın” ortaya çıkması olabilir.
14 yıl önce, Hu Ge ciddi bir trafik kazası geçirdi. Altı buçuk saatlik kurtarmadan sonra hayatını kurtardı. Ancak, bir yıldan az bir sürede dönüşünü açıkladı.

Şık ve ilginç kardeşi Xiaoyao kardeşinden “Peri Kılıç Efsanesi” nde “Langya Listesi” nde sakin ve sert Mei Changsu’ya kadar, bu karakterlerin Hu Ge’nin kendi gölgesine sahip gibi görünüyor.

Hu Ge’nin sağ gözünün sonsuza dek bıraktığı yara izleri, yaşam hakkında daha derin düşünceleridir ve aynı zamanda daha fazla çalışmasına ve gelecekteki oyunculuk kariyerinde asla geri çekilmesine izin verir.

Böyle şık ve hassas bir arada var olan bir adam!

Wu Lei ve Wu Lei, 6 yaşında sahne sanatları çemberine girdiler. Yıllar boyunca kendi yetenekleri ve aralıksız çabaları ile sayısız hayran çevrelendi.
Aura Small Nezha’dan “Sızdırmazlık tanrısı patlaması”, “Langya Bang” deki sadık Xiao Feiliu’ya kadar, Wu Lei’nin oyunculuk becerileri gittikçe daha zarif hale geliyor ve oynanan rol gittikçe daha çeşitli .

Hayatta, Wu Lei hala düşük anahtar tarzı stil tarzı olan büyük çocuk. Bir etkinliği her tamamladığınızda, Wu Lei tüm personel ile açıklamak için inisiyatif alacaktır. Onunla işbirliği yapan sanatçılar. Övgü.

Nazik gülümsemenin yaşın ötesinde bir olgunluk duygusu var gibi görünüyor, bu muhtemelen beyefendinin lütfu!

Zihninizdeki Şangay erkeklerinin özellikleri nelerdir?

Previous Article

Kızlar sevgi ve duygusal cinsel organlardan nasıl muzdarip olabilirler, kızlar arasında eski sürücülerle tartışmayın

Next Article

İyileştirilebilir mi?

HPV53 yüksek risk mi?

1. HPV Pozitif 53 Yüksek Risk ciddidir Merhaba, HPV virüsü ile enfeksiyon, hangi alt tip olduğunuza bağlıdır ve yakın ilişkili yüksek riskli alt tipler vardır: HPV16, 18, 31 , 33, 35, 35, 35, 35, 35, […]

Kayıp ejderha şeklinde egzersizler

Dragon Yumuşak, dört bacaklı yılanın darlığını simüle etmektir. Geriye döndüğünüzde, pratik yaptığınızda, egzersiz yaptığınızda, vücut vücut tarafından bükülür, vücudun önünü ve arkasını, ana darbe fonksiyonunu harekete geçirir, böylece Kan meridyenleri pürüzsüz. Ek olarak, vücudun bükümünden, […]

Artık kız nesneyi ararken siparişten nasıl hızlı bir şekilde inebilirim.

愛情是美好而令人向往的。單身男女渴望有一份真摯的感情。現在大齡女留守是普遍現象,因為女性對另一半的要求越來越高。 大齡剩女怎么脫單 年長的女人脫下訂單,從他的朋友圈開始 當你步入老年婦女的行列時,你應該停止矜持。如果遇到滿意的對象,就趕緊開始。但是太直接的女人有時候也不討喜,很有可能不會貿然追求一個男生。先說他的朋友,假裝攻擊其他容易成功的男生。在和這些男生交往的過程中,你可以旁敲側擊,了解一下這個男生的情況。同時,你可以頻繁出入他們的地方,加深他對你的印象,讓他了解你一些,慢慢試探他對你有沒有好感。如果有好感,可以適時出擊,一舉破之。 Elderly women should learn to dress up carefully when taking off the order Do not naively think that a man who really loves you will not care about your appearance, but […]