İnce 3 pound detoks ve kilo kaybı tarifi

Kılavuzu: Haftada 3 pound, insanları sevdirin! Diyet iken, aerobik ile çalışabilirseniz, efekt daha iyi olacaktır!
Kilo Kaybı Tarifler 1: En basit üç öğün kahvaltı: lezzetli bir meyve bal milkshake, artı iki kaba tahıl. Öğle yemeği: bir tavuk sebze salatası ve tatlı patates ile ana yemek yaptı. Tavuk sebze salatası, bir bardak kayak yoğurtlu. Atıştırmalıklar: Saf koyu çikolata. Zayıflama Tarifleri 2: En Doygunluk Üç Yemek Kahvaltı: Bir bardak süt, yulaf ezmesi ve bir bardak muz ve bir bardak kayak yoğurt ekleyin. Öğle yemeği: Taze yeşil sebzeler, Tayvan balıkları ve zımba yemekleri olarak kahverengi pirinç. Akşam Yemeği: Kızarttığınızda, daha az yağa odaklanacaksınız ya da zeytinyağıyla ve ayrı ayrı soyulmuş bir ördek eti ile değiştireceksiniz. Atıştırmalıklar: Enerji çubukları. Kılavuzu: Haftada 3 pound, insanları sevdirin! Diyet iken, aerobik ile çalışabilirseniz, efekt daha iyi olacaktır!
Kilo Verme Tarifleri Üç: Üç Yemek Çeşitli Kahvaltı: Bir bardak yoğurt içinde taze meyve karıştırın, lezzetli meyve yoğurt yapın ve bir kase yulaf ezmesi ile. Öğle yemeği: Pastoral salata, bir kase sebze mantar çorbası ve bir patates ve beyaz su haşlanmış yumurta ile. Akşam Yemeği: Taze mevsimlik sebzeler ve bir somon. Snack: İstediğiniz her şey. Kilo Kaybı Tarifler Dört: Protein Kahvaltıda Üç Yemekler: Kalın tahıl ve toprak eti ve yumurta, saf doğal taze meyve suyu ve bir bardak sebze suyundan yapılmış sandviçler. Öğle yemeği: Kızarmış sebzeler, karışık tofu veya fasulye tenli ve mısırla servis edilir. Akşam Yemeği: Bir kase yulaf lapası ile beyaz et sebze salatası. Snack: Lezzet eklemeyen fındık yiyecekleri.

Previous Article

Bir kızı yemeye nasıl çıkabilirim?Çıkan bir kızın dozlanması

Next Article

Cildin siyah rujı nedir?

Karın yağını ortadan kaldırmak için 7 küçük hareket

Rehber: Eylem 1 Stand, Ayrı Ayaklar, Dirseği Kulakların Yanına Bükün, Dirseği İçine Geri Dönün, Sol Bacağınızı İleri Kaldırın ve Uyluklarınız yere paralel kalıncaya, 5 saniye boyunca tutuncaya kadar dizlerinizi bükün, kollarınızı ve uyluklarınızı geri çekin. […]