Erkek ceket Hangi kazak, pantolon, ayakkabılar iyi görünüyor

Kışın, paltolar çok vahşi bir tek öğedir. Giysi ve renklerde palto seçimi ve desen çok büyük ve aynı zamanda farklı bir moda stilini de yaratabilir. Erkeklerin moda ceketine 10.000 ile bir göz atalım!

Yüksek yaka kazağı ile ceket

Yüksek yaka kazağı, bu kıştaki eğilimin taklit eğiliminde görünüyor, küçük bir retro tarzı yüksek yaka kazağı daha moda mizaçtır.

Benzer şekilde, katlar ve yüksek boyunlu kazaklar tek başına karıştırılır ve beyaz yüksek boyunlu kazak mavi paltolarla donatılmıştır ve aynı zamanda renklidir.

Gömlek ile siyah ve beyaz ekose palto

Eğer bir gratiter seçerseniz, seçimin içindeki seçilenler çok düzleştirilmemelidir, bu nedenle insanlara bir Rab hissi verecek, bu gri-beyaz Grillat Coat, çok şık bir dizi basit beyaz gömlekle eşleşmeyi seçer.

Kazak ile koyu mavi gevşek ceket

Ceket de renklerin yakınsama ile aynıdır ve mavi kazak, paltodaki parlak portakal, daha düşük vücut rahat pantolonları, ayaklar kahverengi deri ayakkabı giymek için basit bir mavi yün ceket ile donatılmıştır. Tüm koordinasyon kısa değil.

Demir kırmızı kruvaze rüzgarlık + bej pantolon

Siyah renk çok karanlık, bu kış fena değil, donuklarınızı kırabilirsiniz, sokağın şık bir vurgulaması, Demir Kırmızı Kruvaze Rüzgarlık Ceket, Stil Atmosferi, Klasik, Bej Dokuz Nokta ile Moda ve Avant-garde!

Deve ceket

Deve ceket çok klasik bir renktir ve aynı zamanda moda gelgit erkekler gardırobunda gerekli stillerden biridir. Siyah gri kazak ve basit rahat pantolonlar birlikte, bütün çok şık görünüyor, daha sonra basit retro oxford ayakkabılarıyla eşleşiyor.

Previous Article

Farklı sevgi nasıl ısınır?Farklı aşkla geçinmenin en iyi yolu

Next Article

Kışın kıyafetleri ile kadın iyi görünüyor?

2018 en popüler kazak rengi, ne renk vahşi

Güzelliği seven güzellik yok, moda giymek istemiyorum, ama şimdi kıyafetlerin tarzı ve renginin ne kadar olması gerektiğini, kendime nasıl uydurmayı seçmeliyim? Aslında, Xiaobian, kendinizi giymek istediğinizi, bu süslü stillere sahip olmak zorunda olmadığını, bazen basit […]

Beş çeşit zayıflama meyvesi lezzetli yiyor ve böyle kilo ver

Giriş: Kırmızı narda, hücrelerin çevrede kirlenmesini ve UV ışınlarının ihlal edilmesini önleyebilen tannik asit adı verilen bir bileşen vardır. Hücreleri ve anti -yaşama besleyebilir. Bugün beş meyvenin beş meyvesini tanıtacağım, umarım size yardım etmeyi umuyorum […]