Cilt siyahı için hangi renk saçları uygundur?

Boyama saçı da cilt rengini görebilir, eğer boyanırsa, cildinizin rengi için uygun değildir, bu bir felakettir. Genel olarak, sıcak renkli ton soğuk tonlu diyet yapıştırması için uygundur ve soğuk tonlu cilt Sıcak renkli dieter için uygundur. Peki ciltte ne renk yapılır? Ciltte karanlık kişi nedir? Yakında sana bir göz atalım!

Cilt siyahı için hangi renk saçları uygundur?
Cilt rengi genellikle sapma veya buğday tonu sapmasıdır ve cilt rengi insanlar sağlıklı görünmüyor, ancak kaçınılmaz olarak olacaktır, bu nedenle açık kahverengi gibi parlak renkleri seçmeye çalışın., Metal renk, vb.
Bu, koyu cildin daha fazla gömlek görünmesini sağlar. Buna dayanarak, bu etki zorlukların kullanımına dayanarak daha yoğundur.

Hangi renk beyaz cilde boyanır?
Toplu öneriler: Kahverengi, siyah, şarap kırmızı, mavi.
Yüz ya da çirkin olduğunu söyledim ve bu cümle makul değil. Beyaz olanlar için, renkli renk aralığı, vahşi bir cilt rengine ait olan daha kapsamlıdır. Ancak yüz Hayır değil, soğuk bir ton veya çok parlak renk seçerseniz, daha fazla ve daha özgür görünmenizi sağlayacak, sadece bir tür morbid güzellik olacak, bu yüzden kahverengi, siyah, şarap seçmek en iyisidir. Kırmızı veya mavi ve diğer renkler, bu renkler insanlara bir tür neşeli güzellik verecektir.
Genellikle cilt rengi nedir?
Toplu öneriler: Koyu kahverengi, koyu mor, koyu kahverengi, çikolata rengi.
ZHULI Cilt rengi beyazdan daha fazladır ve beyaz değildir. Çinliler için normal sarı tonlara aittir. İnsanların ciltini koyu kahverengi, koyu mor, koyu kahverengi gibi temiz ve beyaz hale getirmek için nispeten sıcak bir kahverengi sistemdir. Bekle , ancak kırmızı, kırmızı ve diğer Biamless sıcak renklerden kaçınmanız gerekir, bu renkler sizi anında “ev hanımı” haline getirir.
Hangi renk önyargılı?
CO Renkli Öneri: Şarap kırmızı, koyu kırmızı, kestane rengi.
Sarı teni olan insanlar genellikle donukluktan kaynaklanır. Bütün yüz sık sık parlak görünmüyor, bu yüzden cildin parlaklığını daha iyi aydınlatmak için, örneğin kırmızı, koyu kahverengi vb. Yapıştırın, veya kestane gibi kahverengi veya hafif bir kahve rengi. Ve mandalları reddetmek için, cildinizi sarı “hastalığınızı” ağırlaştıracaklardır.

2020 sıcak renk
Cesur mavi
Bu yıl, bir renk, ama cildinizi umursamıyorsunuz, koyu bir teniniz olacak, ancak cildin derisi deneyebilir ~
2. 青木 亚
Bu renk aynı zamanda kızların favorisi, çarşafların uzun kıvrımı ve insanlar özellikle mizaçtır ve yüz çok küçük, cilt beyazdır.
3. kum altın
Yumuşak bir renk, yumuşak tonu altın renginde çok parlak değildir ve utanç verici bir yüz hissi vardır. Küçük görünecek. Kısa saçlar, düz saç mm, saç mikrodüksiyonu mm için uygun, cilt tonu çok beyaz kız kardeşi değilEnfeksiyon, aksi takdirde bu renk size çok utanmış, cilt tonu koyu sarı hastalıklara bakacaktır.
Bu renksiz doku çok yüksek gerektirir.Doku iyi değilse, bu renk boyama içinde görünecektir.Siyah kahverengi renk: koyu kahverengi geçiş, nispeten düşük anahtardır, ancak siyah gibi değil, karanlık koyu kahverengi renge yakındır, mizaç dolu, cilt rengi var, etkiyi beyazlatıyor, Koyu tenli koyu kız.
4. 姬 胡 色
Renk, pembeden biraz daha düşüktür, ancak kızarıklık yoktur.Kademeli renge katıldı ve daha benzersiz, daha fazla dikkat veya göz elde etmek istiyorsanız, bu rengi deneyebilirsiniz, bu rengi deneyebilirsiniz, geri dönüş oranı% 100’dür! Ama en büyük sorun, solmanın çok ciddi olmasıdır!
5. 梅 色
Keten ve pas renklerinin sentezi de önyargılıdır.İnce erikin rengi kahverengi gibidir, biraz kırmızı gibi, kısa saçlar, mm, özellikle mikro rulo saçlar için uygundur, tembel bir his var! Çünkü bu renk kırmızı, cilt çok beyaz görünecek, renkli.

Previous Article

Cildin siyah rujı nedir?

Next Article

Farklı sevgi nasıl ısınır?Farklı aşkla geçinmenin en iyi yolu

En etkili kilo kaybı meyve ve sebze Top12

Kılavuz: Kuşkonmaz A ve C vitamini açısından zengindir. Salata için iyi bir seçim veya boş zamanlarda bir fincan kuşkonmaz. TV dinleme şarkıları izlerken atıştırmalık olarak aç olabilirsiniz. Sağlıklı ve şişman değil. Kilo vermek için tembel […]

Yumurta beyaz olabilir mi? Her gün yapabilir misin?

Piyasadaki maske türleri çok fazla değil, ancak çoğu çeşitli katkı maddeleri, özellikle hassas kaslar içeriyor, özel dikkat göstermesi gerekiyor. Bu tam olarak bu nedenle, birçok arkadaşın evde kendi maskesini alacak, sonra yumurta beyazlatma yüzü her […]

Weibo moda blogcuları ile giyin

Aslında, sıradan insanların xx blog yazarı n maç giymek için tek bir ürünü taklit etmeleri gerekmediğini düşünüyorum. Bu oyun, blogcunun dikkatini çekmek için bir yoludur. yapmak çok zor. Ciddi yanıltıcı. Sıradan insanlar için 2-3’ten öğrenmek […]