18 lat i 28 lat rozmowy o tym, jakie dystrybucje od 18 do 28 lat

18 lat i 28 lat mają dekadę, a pojawią się kilka luk, mówiąc o zakochaniu się. Wierzę, że wielu ludzi ma to uczucie. Spójrzmy na różnice między 18 a 28 lat w miłości.
Różnica między 18 a 28 lat

Różnica 1:

Kiedy miałem 18 lat, wierzę, że mogę pić wystarczająco dużo wody, tak długo, jak potrafi Miłość mnie kocham.
Rozumiem, że chleb jest podstawą miłości. Na podstawie miłości rozważa rzeczywistość.

Różnica 2:

Mam 18 lat, nie chcę przyjść. Kiedy lubię osobę, będę go realizować.

Mam 28 lat, nie jestem już łatwy do wyznania, a ludzie, którzy lubią żyć, będą dwukrotnie pomyśleć.

Różnica 3:

18 lat, nie zgadzam się, kłótnia.
On wie, że zna jego temperament, staraj się nie trzymać ust jak butelkę.

Różnica 4:

W wieku 18 lat miłość jest bardziej w kampusie, romantyczna czysta i mniej niż kilka lat.
28 lat, miłość jest bardziej w społeczeństwie, mieszając rzeczywistość.

Jaka jest różnica między 18 a 28?

Kiedy miałem 18 lat, lubię kogoś, nie waham się, chcę pozwolić Duża strona poczuła cały mój entuzjazm o 360 stopniach. Później stałem się dobrym dziewczyną 28 lat, a ja też wiedziałem, że przed zapłaceniem była rezerwacja. Każdy czekamy na wielki sposób, ale po tym wiek nie jesteśmy tak dobrzy.
Kiedy lubię sam, jestem bardzo ostrożny, staraj się nie dotykać emocjonalnej przeszkody drugiej strony, a ja nie chcę próbować kogoś lubić mój zakres. Zamiast tego umieść tę miłość w sercu, kochaj, pokaż trzy punkty. Wchodzisz ponownie, wrócisz, ale chcę być bezwstydnym i silnym wzorem.
Powiedziałem, że mogę nadal niechętnie wierzyć w innych, albo może długo czekać na długi czas, więc nigdy nie chcę być rozczarowany. Kiedykolwiek czułem, że to nic nie jest, napotkam ludzi, nie spodziewałem się czekać osoby, a ja nie odważyłem się poruszyć następnym razem.

Kiedy kochasz 18 i 28., co więcej uwagi

Kiedy miałem 18 lat, myślę, że miłość może przezwyciężyć wszystko, wartość twarzy Czy sprawiedliwość, ale także wiele razy, wielu młodych młodzieży może zmęczyć;

28-latek, stwierdziłem, że warunki materialne są podstawą miłości, starając się zarabiać na zmianę pieniędzy. Szukasz dziewczyny, która nie jest zbyt zaniepokojona jego twarzą. Chcę tylko poczuć się komfortowo, umieścię postaćPierwsze miejsce będzie również rozważyć, czy nadaje się do rodzin.

W wieku 18 i 28 lat

Kiedy miałem 18 lat, byłem zakochany, mój umysł jest wszystkim ta, jakby cały świat jest wypełniony. Pełny, zawsze nie wystarczy.Więc nie ignoruję przyjaciół wokół siebie, wszystkie rodzaje braci i siostry zbierają się razem, by wstać.Nawet świadomie podnosiłem mój telefon komórkowy, gdy byłem z moimi przyjaciółmi. Myślałem, że to robiłem. Mój przyjaciel powiedział, że zapomniałem kochać, to normalne.
W miłości 28 lat jest zakochany, kochanek jest równie ważny jak przyjaciele.Jak rozwiążesz, zrozumiesz, że są niezbędne w twoim życiu.Czasami jest to najbardziej prawdopodobne, kiedy i przyjaciele też są tacy.Nie ma presji, nie ma uczuć, żadnej rodzinnej materii, będzie dobrze.Przyjaciele wyjął czas na zebranie, czat i bardzo szczęśliwa rzecz, łagodząc presję ruchliwego życia.

Previous Article

Kobieta całkowicie boli sen o wytrwałość, ona jest naprawdę smutna.

Next Article

Jest biały z ciężkim zapachem?

Jak dopasować ubrania jest wysokie

Dla niektórych krótkich dziewcząt największym marzeniem może być to, że dzięki pewnej dopasowania odzieży sprawia, że u200bu200bjej wysokość wygląda na wyższy i nosi pewien temperament. Dzisiaj polecam kilka dopasowania odzieży dla dziewcząt z krótszymi ludźmi. […]

Co jest kobieta w nodze?

Kiedy powiedziałem Guan Xiaoyu, wydaje się, że cztery słowa i mdash; u0026 mdash; krajowa dziewczyna. Może mieć ukończone 18 lat, ludzie awansowali na Narodową Bogini, nie tylko piękną, ale wciąż jest para dużych długich nóg […]